• |
ide | kryesore

Harry dhe Meghan duke u përgatitur për një fëmijë të dytë

Paparazzi, Slider

Sipas një burimi të sigurt për “US ëeekly”, Meghan dhe HArry janë duke u përgatitur për të zgjeruar familjen. Vetëm pak kohë pasi janë bërë prindër të një djali të quajtur Archie ato kanë shprehur dëshirën për një fëmijë të dytë. Megjithatë asgjë nuk po meret me vrull, kështu shprehet sërish “US ëeekly” sipas burimit konfidencial. Aktualisht ata po i kushtojnë vëmndje maksimale Archiet dhe jetës së re si qytatrë të thjeshtë dhe jo më si pjesë e familjes mbretërore.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu