• |
ide | kryesore

Irina Shayk thyen rregullat e karantinimit për tu takuar me donzhuanin e famshëm

Paparazzi, Slider

Irina Shayk duket se nuk ka pritur më gjatë për të krijuar një lidhje të re. Vetëm10 muaj pas ndarjes me Bradley Cooper, ajo është kapur mat në shoqërinë e donzhuanit, Vito Schnabel.

“Daily Mail” ka publikuar foto të tyre teksa po shijonin një shëtitje në New York pa u shqetësuar nga situata alarmante. Dyshja është kujdesur që të marrë masat e duhura mbrojtëse, megjithatë në një moment i kanë hequr për të biseduar. Ndonëse në vend janë marrë masa të rrepta për të izoluar përhapjen e koronavirusit, këta dy zogj kanë vendosur të thyejnë rregullat. Vito është i njohur në botën e showbizit, pasi ka një listë të gjatë me të dashura të njohura të ekranit.
Mes tyre Heidi Klum, Amber Hard, Demi Moore dhe shumë të tjera.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu