• |
ide | kryesore

Lady Gaga, e turpëruar nga veprimi i të atit

Paparazzi, Slider

Lady Gaga festoi 34-vjetorin të shtunën, por mori një surprizë – aspak të këndshme – nga i ati, Joe Germanotta.

Babai i Lady Gaga-s, i cili kishte në pronësi një restorant në Nju Jork i cili u mbyll pas pandemisë, kërkoi në GoFundMe që njerëzit ta ndihmonin me 50,000 dollarë, në mënyrë që të paguante pagat e punonjësve, gjë që sigurisht u kritikua nga ndjekësit. “Ajo nuk e kishte fare idenë që ai e bëri këtë gjë,” tha një burim pranë këngëtares për Page Six. “Ajo dhe mamaja e saj, Cynthia, nuk do ta lejonin kurrë. Ishte një veprim i shpejtë, impulsiv.”


Deri në këto momente, Lady Gaga nuk ka reaguar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu