• |
ide | kryesore

Mc Kresha dhe Erzina do të bëhen prindër të një vajze

Paparazzi, Slider

MC Kresha së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë.
Bashkëshortja e tij Erzina është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe ashtu siç pritej, detajet deri më tani ata i kishin mbajtur të fshehta.
Por, ditët e fundit Erzina ështl treguar më e hapur dhe në profilin e saj në Instagram u përgjigjet shpesh pyetjeve të ndjekësve.

Së fundmi, ajo ka zbuluar edhe gjininë e bebit që po pret.


Bashkëshortja e MC Kreshës konfirmoi më në fund gjininë dhe tha se ata po presin në vajzë, ashtu siç ishte përfolur prej kohësh.

Pak ditë më parë, Erzina tha se ende nuk e kanë vendosur emrin e bebit që do të vijë në jetë dhe shprehu dëshirën për të patur 3 fëmijë.
Kujtojmë se MC Kresha dhe Erzina i dhanë fund beqarisë pa shumë zhurmë në muajin dhjetor në një ceremoni me familjarë dhe të ftuar VIP.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu