• |
ide | kryesore

Rama: Shërohen 15 persona të infektuar me COVID-19

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një lajm i mirë vjen nga kryeministri në mbrëmje

Edi Rama shkroi në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar.


“🟢 LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT🤩”, shkruan Rama.

14 Comments

 1. Doli altoparlanti i perditeshem,,,,ja, po na jep haberin. Kete duhet ta ndigjojme nga perfaqesues te shendetesise, por ku e le ky,, do dale vete per cdo lajm, ose jo lajm sepse ka ne plan te pare,,,,POLITIKEN, A e shihni ju, a e kuptoni ju, a e duroni ju qe nji mashtrues, hipokrit e zuzar tu flase cdo dite, keshtu sic po ben ky i matufepsur? A del ky per cdo problem te na sqaroi, qe athua kaqe injorant eshte ky popull? Pra,,,ky vetem per politike, politike, e asgje me shume,, Kurre mos i besoni ketij mashtruesi sepse i ka dhene provat tashme. Ka ardhur dita qe ta nxjerrim edhe nje here nudo ashtu si i pelqen qafirit.

 2. Edhe pse e ka bere si burg shqiperine po vdesin 6 % te infektuarve me shume se kudo ne vendet e rajonit. Duhet ekip me mjeke specialist te gjitha fushave jo vetem mjeke te infektivit. Gabim qe u zgjodh infektivi si spital se ne ekip duhen kardialog, endokrinolog, etj, se shumica po iken per shkak te diabetit e zemres.

 3. Zakonisht kur thuhet qe sherohen ne darke te nesermen shpallin vdekjet, keshtu qe me kete shifer te sheruarish qe thote ky neser prisni 3 deri ne 5 te vdekur! Larg qofte po ky na i kthen ne film .. propagande edhe me kete mut murtaje s’ka bere vaki ne asnje shtet qe lexoj lajme!

 4. Pas funksioneve si KM,si Kryetar i PS,si Minister i puneve te Jashtme,si Drejtor i ERTV, Si Kryesise se radhes
  i OSBE paska marre edhe detyren e Zedhenesit te Ministrise se Shendetesise.
  I urojme suksese ne detyren e re se ne te tjerat e ka dhjere.

 5. Bill bere kryeinfermierin.
  Shiko ekonomine e mos lejo xhuxhin Ahmetaj te hape panik.
  Me dy standarte je zoterote. Tek termeti denoje ata qe hapnin panik.
  Mos u tall me buken e njerezve qe jane ne varferi e pa te ardhura.

 6. Gezuar festen z. KM. Sot eshte dita e shume politikaneve, por pa diskutim ju zoteri jeni ne vendin e pare dhe as Luli qe genjen per oren nuk arrin t’ju afrohet. Sot keni te drejten absolute te beni pushim, le t’ju mjaftojne 365 ditet e tjera te vitit per ta perfeksionuar zanatin tuaj. Edhe nje here GEZUAR

 7. Mos fluturo me pras neper intervista dhe mos u thinj me hallet e te tjereve.
  Shiko Anglia per 10 dite beri spitalin gjigand prej 4000 shtreter dhe brenda 10 diteve do beje dhe dy te tjere ne veri.
  Mos i bej presionin e bukes se nuk e meriton ky popull. .
  Vendet e tjera ne ballkan paraqiten me mire se ne ne cdo drejtim dhe pa buje e pordhe qe ben ti.
  Boll me.

 8. Shpellkare dhe llapaqenolloge te salihut ju skuadra e leninit dhe stalinit mos flini gjume se salihu me skifteret ja shkerdhen cfare ju do zemra aty te bodrumet e shqupit te rrini,supa me lakuriq e minj po ju vjen,prandaj punoni o dobicer

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu