• |
ide | kryesore

Edhe Basha përgjigjet si Rama: S’kam pasur simptoma për të bërë testin e Covid-19

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka zhvilluar një video-konferencë onlinë me gazetarët. Mes të tjerash, Basha u pyet edhe nëse ka bërë testin e koronavirusit.

Basha dha një përgjigje të shkurtër duke thënë se nuk ka patur asnjë simptomë.


“Nuk kam patur asnjë simptomë, asnjë indikacion për të bërë testin” – u shpreh Basha.

Të njëjtën përgjigje dha një ditë më parë edhe kryeministri Rama gjatë një interviste në Abc News për Mustafa Nanon.

7 Comments

  1. Sot nuk e meritoni t’ju ofendojme ju politikanet se sot keni diten e festes. Kjo eshte festa me e madhe e te gjithe politikaneve, ama politikanet shqiptare thyejne rekord. Prandaj gezuar o Bashe, beji te fala edhe Rames se ai ta kalon

  2. Paska deklaruar Basha se nuk ka ndjerë simptoma të Covidit e për këtë i ngjiska Ramës ?
    Po more i dashur Laps, në të gjitha mediat e botës nga specialistz epidemiologë është pranuar se ky virus është asimptomatik (pa simptoma) në 80% të njerëzve në botë.
    Mos 80% e njerëtimit i ngjiska Ramës ?
    Ah po, nëse pyetja do të ishte për Ramën e Bashën se a e ke bërë testin e drogës, kjo do të ishte më me interes për lexuesit e Lapsit.

  3. Ky, i daluri nga shpella e qelbesirave, doli nga zgavra e horrave qe te na thote si cdo dite dicka, me qe e ka ne gen e urdher, qe per cdo titull, a koment per opozitaret ia bef dhe ja se cna thote. Idiot, ate qe thote BASHA, e kerkon orrganizata boterore e shendetesise me ngulm, sa ma shume teste, por ti, si biri kurvirvit, zgjyre shoqerore nuk ia thua per kohen qe jetojme, por je vemje, specie e vecante qe cdo gje opozitare per ty eshte e hidhur.

  4. O cubi ja bere qefin salihut sot duke e Qire motren e vajzen tende per te shtuar komunitetin e shpellkareve ne vicidol,kjo eshte puna qe ke

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu