• |
ide | kryesore

Edhe pse rrugët janë bosh, aksident me vkdeje në autostradën Tiranë-Durrës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Edhe pse në situatë kufizimi të lëvizjes së automjeteve, sërish ndodhin aksidente.

Një i tillë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 10:00, te mbikalimi i “Gërdecit”.


Një mjet me drejtues shtetasin O.U., 29 vjeç, banues në Tiranë, ka humbur kontrollin duke u përplasur me mbrojtësen metalike anësore të rrugës.

Për pasojë është plagosur drejtuesi i mjetit dhe është dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore,dhe rreth orës 17:00, si pasojë e plagëve të marra ai ka ndërruar jetë.

Polici po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

3 Comments

  1. trafikantet e droges se ed drames nuk pushojn ata sajmiri i drejton e olsi. drog,drog nat e dit qe ti trashim keta bandit.

  2. vk sfunksionoka karantina per komentuesat e shqupit, edhe me aksidente merren. Po sa lek paska pas shqupi qe dhe mbas 7 vitesh ne opozite ka kaq shume te punesuar online

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu