• |
ide | kryesore

Hashim Thaçi bën të paditurin: S’kam pasur gisht në rrëzimin e qeverisë së Albin Kurtit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka mohuar se ka qenë faktor në rrëzimin e qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti i Lëvizjes Vetëvendosje.

“As s’kam pasur gisht, as s’kam pasur dorë”, ka thënë Thaçi, në emisionin “Pressing”, në televizionin T7.


“Unë s’kam qenë në Kuvend. Është e drejtë kushtetuese dhe ligjore, që e kanë shfrytëzuar deputetët e Kuvendit të Kosovës”, është shprehur ai.

“Tash përmendja e emrit tim, prej deputetëve, është çështje e tyre”, ka thënë Thaçi, dikur udhëheqës i Partisë Demokratike të Kosovës.

“Përvoja e tyre e hidhur elektorale përballë meje ka lënë pasoja. Këtë obsesion dhe paranojë askujt s’mund t’ia tejkalojmë”, ka thënë Thaçi në T7.

7 Comments

 1. HASHIM THAQI ,ISA MUSTAFA ,MERO GELBAZA DHE BATON HAXHIU ,Ja LEPIJN QIMET E BYTHES ALBIN KURTIT thotë:

  KY HASHIM THAQI DHE ISA MUSTAFA JANE BERE BASHKE PER TE RREZUAR QEVERINE E ALBIN KURTIT,KY HASHIM THAQI ESHTE NJE TINEZAR I QELBUR,NE FAKT JAN ME SHUME SE KETA 2,ATY I KA FUTUR HUNDET EDHE BATON HAXHIU ,EDI RAMA DHE YMER GELBAZA KELLIRA

 2. Oooo nonen ta qifsha o mashtrus o kriminel.po ti je aj qe ja ke bo zullumin gjithmon Kosoves.po se punoj Albini 50 dit ju skeni punu 20 vite .skeni lon gjo pa vjedh.Albini ja u shkarkoj disa Borde qe jan vjedh miljina.u jeni kundra Albinir se Albini filloj te ja u zbuloj vjedhjet e 20 miteve ooooooo mashtrussss.

 3. YMER GELBAZA KELLIRA ESHTE KTHYER NE NJE ZEDHENES TE ISA(RRAHMON MUSTAFA )

 4. Gelbaza dhe besi te indinjuar nga thaci,cfare llap albini per keta shpellkare eshte ok,cfare llap thaci nuk eshte ok,ju edhte zgjeruar shume bytha keto kohe,beni pak pushim,kerkoni rraport te stalini dhe lenini

 5. O- MAMQIRE-ipaemer prape ma more ne goje.Ti me duket se nuk ke as nder, as moral,as familje ,ti duhet te jesh -Kopil-ose me zbutur -Doc-,do te kete pjelle ajo kurva komuniste ferrave dhe te ka rritur -partia-ne befodrof-.Ti nuk ke nene as moter .Ti nene ke Partine ,BABANE nuk e njeh se ti nuk njeh as ate qe te ka lene ferrave .Ti edhe gruan do e kesh nga ato qe shkerdhehen me kedo .Sepse njeriu po te kete pak nder do e qepte Helene kur e shajne me grua dhe moter dhe me nene kur nje avaz c’do dite ja u merr ne goje te gjitheve .Ti edhe vete je nje homoseksual nga qe e kruan by then me te gjithe.Thirri mendjes o -KOPILI-I partis sepse po na detyron edhe ne te shkruajme jashte karakterit tone.

 6. C’ka do të thuash tjetër
  Ne urojmë që të gjitha të këqijat të bijën mbi ju .
  Se ju vetëm turp nuk keni dhe asnjë vlerë tjetër përveç kësaj qe jeni një ordinerë presidenti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu