• |
ide | kryesore

Kivanc Tatlitug, mundësi infektimi nga Covid-19

Paparazzi, Slider

Kivanç Tatlitug është prekur nga virus korona.

Ato shkruajtën se aktori ishte kthyer nga shtëpia në mal ku kishte vajt së bashku me bashkëshorten e tij dhe është shtruar në një spital privat pas 15 ditëve të karantimit. Por ditën e sotme aktori ka konfirmuar këto zëra me anë të një psotimi në Twitter ku shkroi; ‘Përshëndetje të gjithëve! Unë dhe gruaja ime kemi qënë për 15 ditë në vetëizolim. Por pas disa ankesave të mia  u shtrova për të qënë nën vëzhgimin e spitalit.Ju lutem mos u shqetësoni. Unë jam mirë dhe jam duke pritur për rezultatin e testit. Do t’ju mbaj të informuar.’


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu