• |
ide | kryesore

Mediat e huaja: Jennifer Aniston dhe Brad Pitt po planifikojnë të martohen

Paparazzi, Slider

kryefjala e mediave rozë kohët e fundit kanë qenë Brad Pitt dhe Jennifer Aniston.
Përpos takimeve të tyre në prapaskena dhe mënyrës sesi Brad e ndiqte Jennifer-in teksa fliste pas marrjes së çmimit në SAG Awards, ka akoma.

Së fundmi mediat e huaja thonë se ata po planifikojnë të bëjnë një dasmë të dytë dhe për këtë po punojnë në fshehtësi.


“Star Magazine” shkruan se kohët e fundit takimet e tyre janë shpeshtuar dhe ata janë parë shpesh në apartamentet e njëri-tjetrit.
Pitt dhe Aniston thuhet se po planifikojnë që dasmën ta bëjnë në Mexico dhe të ftuar do të kenë edhe disa nga ish-ët e tyre.
Megjithatë, këto fjalë nuk janë vërtetuar pasi çuditërisht në rrjet nuk ka qarkulluar asnjë foto e tyre.

Ndoshta ata po përfitojnë nga situata që është krijuar për shkak të koronavirusit, megjithatë jemi në pritje të një informacioni më zyrtar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu