• |
ide | kryesore

Ribashkimi i Jennifer me Brad Pitt

Paparazzi, Slider

Star Magazine pretendon se ish-partnerët janë takuar këto muajt e fundit fshehurazi në rezidencën e Brad Pitt në Los Angeles dhe po planifikojnë të martohen në Mexico dhe kanë në plan të birësojnë një fëmijë.

Lajmi, që dukshëm është i rremë, përfshiu edhe detaje të çuditshme, si për shembull që Justin Theroux, ish-partneri i Jennifer Aniston, ishte pjesë e listës së dasmës. Star shtoi, “Ata duan një jetë romantike dhe të bukur. Tema e dasmës do të jetë diçka shpirtërore. Një ribashkim i tyre dhe aq më tepër plane për dasmë dhe fëmijë nuk janë konfirmuar nga burime serioze ose përfaqësues të aktorëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu