• |
ide | kryesore

COVID-19/ Jepte mësim në Korçë, ndërron jetë në Greqi babai i 4 fëmijëve

Lajme, Të fundit

Viktima e fundit në Greqi ishte mësues në shkollën greke në Korçë, Omiros. 51-vjeçari ishte baba i 4 fëmijëve, ndërsa thuhet se vuante dhe nga sëmundje të tjera.


Pas ndarjes së tij nga jeta si pasojë e infektmit me CoVid-19 është njoftuar edhe stafi në shkollën ku ai jepte mësim. Numri i viktimave në Greqi ka shkuar në 51.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu