• |
ide | kryesore

Humb jetën një tjetër i prekur me koronavirus në Spitalin Infektiv

Lajme, Të fundit

Një 78-vjeçar nga Durrësi ka ndërruar jetë në Spitalin Infektiv i prekur me koronavirus. Ai kishte 3 ditë i intubuar si dhe vuante vuante nga hipertensioni. Me këtë rast shkon në 16 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri.

Në 24 orët e fundit janë identifikuar edhe 18 raste të reja duke e çuar në total 277 rastet pozitive të të prekurve. 8 femijë kanë rezultuar pozitivë. 9 persona janë shëruar dhe në total janë 76 të shëruar. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu