• |
ide | kryesore

Albumi i Dua Lipa-s, në vend të parë në Angli

Paparazzi, Slider

‘Future Nostalgia’ albumi i ri nga Dua Lipa, ka arritur që të bëhet albumi numër 1 në Britani të madhe. Këtë gjë, e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes rrjetit social Instagram.

Në Instagram, ajo  hodhi një foto ku përpos lajmit, falënderoi gjithë ata që po e duan muzikën e saj dhe janë mbështetja e përjetshme e këngëtares. Kujtojmë se disa këngë Dua i finalizoi edhe me klip, këngë këto që po rezultojnë të suksesshme


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu