• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta aktori me Covid-19

Paparazzi, Slider

Eddie Large ka vdekur në moshën 78-vjeçare, pasi ishte infektuar me koronavirus.


Komediani Eddie Large, i njohur për rolet tek “Little and Large” ka vdekur pasi ishte prekur me koronavirus, shkruan BBC. Ylli, 78 vjeç, ishte një fytyrë e njohur në TV në vitet 1970 dhe 80 dhe ishte i famshëm për partneritetin e tij me Syd Little.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu