• |
ide | kryesore

Pas orës 13:00 nis shtetrrethimi, njerëzit dynden për blerje

Lajme, Të fundit

Duke filluar nga ora 13:00 e ditës së sotme, deri të hënën në orën 05:00 të mëngjesit, Shqipëria do të jetë në izolim total, ashtu si dhe fundjavën e kaluar.

Kjo, për shkak të përhapjes së koronavirusit në vendin tonë, ku ditët e fundit ka pasur një numër të shtuar të të infektuarve.


Por, izolimi i vendit në fundjavë ka bërë që gjatë paradites së sotme njerëzit të vërshojnë nëpër tregje, për të bërë blerje.

Gjithashtu, ka pasur edhe një bum aplikimesh në portalin “e-albania” për të marrë lejen e daljes, dhe kjo ka bërë që në orët e para të ditës serveri i faqes të ketë probleme.

5 Comments

  1. Per diktator nuk ka bythe se ky eshte fshehur per vete dhe ben si trim. A e mbani mend kur kishte protesta opozita qe largohej nga Tirana duke ia lene situaten ne dore kapter Lleshit? Pastaj ky e di qe covidi ka ardhur per te zhdukur covEdin dhe covErin dhe po mundohet te beje si i zoti, keta dite te fundit te jetes se tij politike

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu