• |
ide | kryesore

Jonida Vokshi flet për shtatëzaninë dhe rikthimin në ekran

Paparazzi, Slider

Moderatorja dhe bashkëshorti, Besnik Krapi shumë shpejtë do të bëhen prindër të një vogëlusheje. Në një intervistë për “Prive”, Vokshi është shprehur se emrin e kanë gjetur, por preferojnë të mos e zbulojnë deri pas lindjes. Megjithatë, Jonida nuk është kursyer me detaje, duke zbuluar se emri është me tre shkronja, i shqiptueshëm dhe universal.

Për sa i përket planeve në karrierë, duket se moderatorja e ka me ngut rikthimin në televizion. Ajo rrëfeu se pas ardhjes në jetë së vogëlushes, do ta shohim në ekran pa humbur kohë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu