• |
ide | kryesore

Kylie: Dëshiroj 7 fëmijë në të ardhmen

Paparazzi, Slider

Kylie iu bashkua 984.234.465 njerëzve të tjerë të mërzitur në karantinë dhe doli në Instagram Live bashkë me shoqen e ngushtë, Stassie Karanikolaou. Në një pikë, nisën të flisnin për fëmijët e Kylie-t në të ardhmen dhe kjo e fundit tha se “s’ka në plan të bëjë një fëmijë tani,” por do të ketë shtatë në të ardhmen.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu