• |
ide | kryesore

Alban Musa jep dorëheqjen nga Rreze Dielli, shkak konfliktet me drejtuesit

Paparazzi, Slider

Moderatorii emisionit “Rreze dielli” ka njoftuar largimin e tij pas disa sezonesh.


Alban Musa ka trevuar se pas disa vitesh në televizionin “ReportTV” ai ka vendosur të largohet dhe ka zbuluar arsyen që e shtyu të marrë këtë vendim.


Mesa duket moderatori ka dhënë dorëheqjen për shkak të disa konflikteve me drejtuesit e televizionit dhe thotë se për të është shumë i rëndësishëm dinjiteti në punë.
“Dhashë dorëheqjen pas një konflikti me drejtuesit. Për mua është shumë i rëndësishëm dinjiteti në punë”, shkruan ai në Instastory.

Më tej Albani shton se së shpejti do e shohim sërish në ekran pasi ka ende njerëz që e pëlqejnë punën e tij dhe i kanë ofruar hapsirë televizive.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu