• |
ide | kryesore

I ati i Mozzik pëson atak kardiak

Paparazzi, Slider

Ditën e sotme vëllezërit e njohur, Mozzik dhe Getinjo kanë përjetuar një moment të vështirë.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Mozzik ka njoftuar se i ati i tij, Gazmendi ka kaluar një komplikacion serioz me shëndetin.


Ai ka kaluar një atak kardiak, por për fat të mirë falë ndihmës së mjekëve ia ka dalë ta kalojë me sukses këtë sfidë.
“E vetëm ti Zot je ai që bën mbrekullira,e që ti vendos se do a rrimë ende, a po do e lëmë këtë botë.
Falë Zotit dhe mjekëve me intervenim të shpejtë e shpëtuam Babën Gazmend ,nga infarktet në zemër.
Kjo qenka jeta po të çuditka!
Të Dua Bacalok ❤️🤲🏻
Faleminderit Zot!
Faleminderit Mjekëve”, shkruan Mozzik në një foto të shkrepur nga spitali.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu