• |
ide | kryesore

Lejohen 17 emigrantë të futen nga Kapshtica, 25 të tjerë ende të bllokuar

Arkiva, Lajme, Të fundit
kapshtice.jpg

17 emigrantë të bllokuar prej më shumë se 3 ditësh në Kapshticë janë lejuar të futen në Shqipëri, ndërsa ka edhe 25 të tjerë që presin prej 4 ditësh në Kapshticë

Pasi morën leje nga instancat përkatëse ata tashmë janë në territorin shqiptar. Disa prej tyre kishin edhe probleme shëndetësore si dy gratë dhe burri ditën e djeshme që u përkeqësuan mbrëmjen e kaluar.


Disa prej emigrantëve janë kthyer mbrapsht nga Greqia duke u bllokuar tek zona neutrale.

3 Comments

  1. Majko hundederri nje servil i pa pare. Kjo eshte lufte thote. Per te futur ne karantine 50 vete.
    Ku ke pare lufte ti o shule ti o i pashpirt.
    Edhe k.mu bere pa firmosur nje here ne bordero. Turp. Do te mbyllesh dhe zerin opozitar. Familja socialiste i thote Vasilit. Ajo familje si dhe te tjerat jane ne sherbim te popullit.
    Turp Turp Turp

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu