• |
ide | kryesore

Shkodër/ Konfirmohen 6 raste të reja me koronavirus

Arkiva, Lajme, Të fundit

Të tjerë persona të infektuar me koronavirus në Shkodër.

Nga 26 tamponë të bërë, 6 prej tyre kanë rezultuar pozitivë, duke e çuar në 48 numrin e të infektuarve në Qarkun e Shkodrës, 44 prej të cilëve janë po në këtë bashki, raporton news 24.


6 të infektuarit me COVID-19 mësohet se janë dy familjarët e 80-vjeçares dhe infermieri që i shërbente kësaj të fundit prej muajsh, një anëtar i familjes nga Dobraci dhe dy anëtarë të familjes nga Kirasi.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu