• |
ide | kryesore

Video e Ezra Miller po bën xhiron e botës, kap fansen nga fyti dhe e hedh në tokë

Paparazzi, Slider

Së fundmi videoja e aktorit të njohur Ezra Miller është duke bërë xhiron e rrjetit.
Një fans ka arritur të regjistrojë një ngjarje të turpshme të aktorit duke u zënë me një fanse. Nga videoja nuk kuptohet se çfarë ka ndodhur me saktësi para përleshjes, por dëgjohen fjalët e aktorit i cili thotë: “Oh ti dëshiron të përleshesh?”.
Dhe pas këtyre fjalëve ka ndodhur e gjitha.
Aktori e ka kapur fansen për fyti dhe më pas e ka përplasur në tokë.
Njerëzit që ishin aty kanë tentuar t’i ndajnë dhe mësohet se pas kësaj ka ardhur edhe policia.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu