• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ditën e sotme moti do të jetë i kthjellët të gjitha qarqet e vendit.


T emperaturat minimale dhe maksimale të ajrit sot pritet të arrijnë në bregdet: 8 / 19 °C, në vendet e ulëta: 6 / 20 °C dhe në vendet malore: 0 / 13 °C.


Nesër era pritet të fryjë elehtë deri mesatare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu