• |
ide | kryesore

FOTO/ Gjetja gjeniale e Bundesligës: dyer të mbyllura, tifozë kartoni

Sport

Bundesliga përgatitet për rifillimin e kampionatit me dyer të mbyllura për shkak të emergjencës koronavirus. Por stadiumi i boshatisur është një pamjë shumë e trishtë dhe asnjë nga lojtarët nuk dëshiron ta shohë: kështu, në shkallët e tribunave të Nordkurve të Borussia Park, shtëpia e Borussia Mönchengladbach, janë instaluar kartona me foto të tifozëve. Mund të mos bëjnë zhurmë, por të paktën do të duket sikur futbolli luhet për dikë…
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu