• |
ide | kryesore

Gallatë pa kufi me sondazhin që e nxjerr Ramën liderin më të dashur në botë (memet)

-Instant, Arkiva, Pikante

2 Comments

  1. ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????muti i mutit te mutit mutit?no coment.

  2. ka qene nje batute te filmi “Skenderbeu” drejtuar Hamzait nga nje perfaqesues i Venedikut – “….dhe çakenjte do te qeshin ne male me ty!”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu