• |
ide | kryesore

Bokson kundër koronavirus në sallën e operacionit: mjeku sirian bëhet i famshëm

Sport, Video

Po bëjnë xhiron e botës imazhet e një mjeku-boksier sirian që bokson kundër kundërshtarit të padukshëm (një ushtrim shumë i mirë për rezistencën e për të vënë në praktikë teknikat e luftimit) në sallën e operacionit gjatë një pauze punë në një spital të Damaskut. Pamjet kanë prodhuar admirimin e ndjekësve të tij, me shumë mundësi edhe pse ndoshta simbolizon një njeri, Ammar Merie emri i tij, që mundohet të nxjerrë ko koronavirus, armiku i padukshëm.

3 Comments

  1. Po ti Neri qeke si nazarkot. Osht mjek dhe po bo boks mas pune… Virusin e fusin keta koleget e nazarkos, ai vete s thote gjo per virus.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu