• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta reperja amerikane

Paparazzi, Slider

Reperja dhe modelja e njohur Chynna ka ndërruar jetë në moshë shumë të re.

Chynna emri i plotë i saj ishte Chynna Rogers ndërroi jetë në moshën 25 vjeçare në shtëpinë e saj në Filadelfia ditën e djeshme dhe lajmi u dha nga menaxheri i saj  John Miller. Ai gjithashtu ka treguar se shkaku i vdekjes së reperes nuk dihet


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu