• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Arkiva, Lajme, Të fundit

Moti nesër do të jetë i kthjellët. Edhe për ditën e enjte pritet që vendi ynë të ndikohet nga të njejta kushte atmosferike.

Moti do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin me vranësira fare të pakta kalimtare. Temperaturat në vlerat minimale parashikohen nga 2°C në zonat malore deri në 9°C në ato të ulta dhe ato bregdetare.


Në ato të mesditës pritet një rritje me vlera të parashikuara nga 18°C në relievet malore deri në 24-25°C në ato të ulta e bregdetare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu