• |
ide | kryesore

Aksident i frikshëm pranë QTU, plagosen nënë e bir (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës pranë QTU. Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën duke bërë që të lëndohen 2 persona. Të lënduarit janë nënë e bir.

I riu është transportuar në gjendje më të rëndë drejt spitalit ndërsa raportohet se të dy janë jashtë rrezikut për jetën.


Policia po punon për dokumentimin dhe shkaqet e këtij aksidenti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu