• |
ide | kryesore

Video/ Kosh me magji: Ibrahimovic mbyll sfidën me Pogba, “game over”

Sport, Video

Përfundon këtu sfida në distancë me veprime spektakolare mes Zlatan Ibrahimovic e Paul Pogba. Të paktën sipas suedezit, sepse përgjigja e mesfushorit të United ende nuk ka mbërritur. Prej disa ditësh është tashmë një garë mes sulmuesit të Milan dhe kampionit francez, bërë me video në rrjetet sociale në të cilat të dy kryejnë veprime fanastike të repertorit të tyre magjik. Tani, Zlatan, ka vendosur ti japë fund, me një video ku realizon një kosh me thembër, pasi kërcën mbi top. Për Ibra është game over.
1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.