• |
ide | kryesore

Aktori i Harry Potter do të bëhet baba për herë të parë

Paparazzi, Slider

Rupert Grint ose siç e njohim të gjithë si Ron Weasley te Harry Potter do të bëhet baba për herë të parë. Lajmi u konfirmua për People dhe E!News nga përfaqësues të tyre.Rupert Grint a.k.a Ron Weasley, baba për herë të parë
Rupert dhe aktorja Georgia Groome janë bashkë që prej vitit 2011. Ata e kanë mbajtur raportin tepër privat dhe ndoshta nuk do ta kishin bërë publike shtatzëninë, në rast se paparacët s’do t’i kishin fotografuar duke bërë Pazar në Londër.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu