• |
ide | kryesore

Kriza e Covid-19, Sandër Lleshaj shkarkon prefektin e Shkodrës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministri i Brendshem Sander Lleshaj ka shkarkuar nga detyra prefektin e qarkut te Shkodrës dhe ka emeruar koordinator të qarkut, Besfort Lamallarin. Mësohet se shkak për shkarkimin ka qenë situata situata me COVID-19, pasi kryeqendra e veriut ka numrin më të lartë të infektuarve pas Tiranës.12 Comments

 1. Nuk më shkoi në mend, sepse pas 30 vitesh të pretendoj që jam mjek është qesharake. Mjekësia ka një parim fondamental; së pari mos dëmto. Unë kam pasur një pasion të zakonshëm, por po e le të lë. Kam qënë 20 vite kardiolog. Nuk e sheroj dot më, unë mund t’i bëj masazhin e jashtëm por njohuritë e tjera të miat kanë avulluar tërësisht”, tha Berisha.

  1. Po a nuk më thua ore trim se çfarë lidhje kanë këto marrëtira që shkruan ti për Berishën , me lajmin që gjeneral kimik Lleshi paska emëruar zëvëndësin e tij , Besë-fortin e partisë si prefekt të Shkodrës ?

 2. Po mire mo gjeneral Lleshi, cfare do beje prefekti qe nuk ka asnje polic nen komande. Policia qe drejton ti cfare ka bere gjate kesaj kohe. Pse i ka lene njerzit te dalin neper sheshe e tregje.

 3. pupupupu tere te marret ketu ne kete vend te lashte ilirjan jan mbledhur xhanem?! pse sthoni qe paskemi me shum se 3 km?!

 4. Po kjo eshte me se e qarte ;gjenerali ANEMIK-LESHI e shkarkoi, se Shkoder ky -rilindasi-ka bashke punuar me -Voltana Ademin-e cila jua ka perplasur ne surrat ketyre monstrave mavi te tera neglizhencat qe kane bere keta duke e anashkaluar Shkodren ne testimet ,ne ndihmat si Bashki e djathte .Nuk eshte arsyeja e perhapjes te -Korona virusit-dhe ky prefekt nuk ka marre as nje mase ,se po te ishte keshtu duhej shkarkuar dhe futur burg -Shitsi I fiqeve ,ai qe u martua me leket e mamit ,lale plehu ,ose lali Eri qe Tirana mban rekordin e te infektuarve.Prandaj -LESHIT-me shoke u fle lepuri gjetke ;urdher nga -edvin-psiko-skizofreni-.Por keshtu e kane ridhjerasit ne luften per pushtet hane njerzit e vet

 5. Ja ja u shpjegon debatikasi stalin gjendjen ne shkoder ku voltana e molotovit qendron kryetare me celsat e kashtes qe salihu i ka dhene

 6. Saliu vetë është një virus politik nga i cili Shqipëria vuan akoma. Trupi i sëmurë i Partisë Demokratike që nuk ka fuqi ta mposhtë këtë lloj virusi që fatkeqësisht ka mbërthyer edhe kryedemokratin Lulzim Basha. Dhuna, agresiviteti, radikalizmi, anti-institucionalizimi, urrejtja dhe privatizimi i shtetit janë simptomat që shfaq virusi Sali

 7. Gjithmone ne situata te tilla ka koka turku. Fatkeqesisht Shqiperia njihet per keto makinacione ku lideri nuik merr pergjegjesite qe i takojne por i shkarkon diku tjeter. Nejse suksese ne jete o ish prefekt se Rilindja e ka tradite qe ha bijt e vet

 8. Motren edhe gruan te shkerdhevsha prape, sa here te ma marresh ne goje ,mamken kur te hiqet shtet rrethimi o i pa emeri mavi ,o -KOPILI-I Partise.

 9. O stalin po sa kar qe je mor burre,je bere qesharak duke u mare me të tjeret,je bo si mark marku qe nuk e pjerdh njeri dhe ai qe te duket thote do thyej karantinen se nuk me japin leje

 10. O rob qire po te mos jesh ai qe ma merr ne goje c’ do dite ,duhet te jesh ndonje zhapik -Mavi-tjeter qe mund te jesh -qorr-ose nuk lexon komentet e atyre pidhave te kurvave ridhjerse-,qe ne c’do faqe edhe te mos kem shkruar koment ai do ma marre mua ne goje ose do e kruaje by then me komentuesit e tjere .Ju ini nga ata moter dhe gra qira qe merri me te tjeret.SHKRUANI KOMENTIN PER SHKRIMIN DHE LAJMIN O MOTER DHE GRA QIRE dhemos debatoni,fyeni dhe shani te there .Sa here te ma merrni ne goje ato motrat dhe grate do ju shkerdhej c’do radhe edhe mamkat nuk do jua le pas dore.,-cfare them dhe une se mos kini motra dhe mamka ju ,ju ini -KOPILAT-ePartise qe ini rritur ne befodrofet e parties se ju kane lene ferraveato bushtrat tuaja duke u palluar me sekretaret e parties.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu