• |
ide | kryesore

Aktorja latine, nënë për herë të parë

Paparazzi, Slider

Shumë prej nesh e kanë parë telenovelën “Njerka” dhe na kujtohet shumë mirë biondja simpatike në rolin e Estrella San Román.


Në këtë periudhë të vështirë nga Covid-19 aktorja ka një arsye shumë të madhe për të buzëqeshur, është bërë nënë e një vajze. Këtë lajm e ka ndarë vetë aktorja me ndjekësit e saj në Instagram!Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.