• |
ide | kryesore

Khloe Kardashian hedh pas krahëve tradhëtine e Tristan, karantinohen sëbashku

Paparazzi, Slider

Pak para se vajza e saj True të vinte në jetë, Khloe Kardashian mori një goditje të fortë nga partneri i saj.
Ajo mori vesh që ish-partneri i saj, Tristan Thompson e kishte tradhtuar dhe thuhet se për këtë shkak Khloe bëri lindje të parakohshme.Në ato kohë ylli Kardashian tha se nuk do e falte kurrë tradhtinë e tij, por tani gjërat paskan ndryshuar.Ditën e djeshme vajza e tyre True festoi ditëlindjen dhe i pranishëm ka qenë edhe Tristan.Në videot që ka publikuar Khloe në Instagram shihet se ai ka fryrë qirinjtë bashkë me vogëlushen True.
Gjithashtu, në fotot që ka publikuar për të uruar vajzën, Khloe ka lublikuar edhe imazhe ku ajo shfaqej bashkë me të atin.Me sa duket, ata janë karantinuar të tre, pasi edhe në ditëlindje nuk ka pasur të tjerë të ftuar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu