• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni si i shpëton policisë nga duart ky i ri

Syri i Lapsit, Video

Një i ri ka arritur që t’i shpëtojë nga duart policisë shqiptare. Ai është kapur duke qarkulluar, jashtë orareve të lejuara. Në fillim i riu u kërkon policëve që ta lejojnë të largohet pasi nuk kishte bërë ndonjë shkelje të rëndë, por njëri prej efektivëve i ngre zërin duke i kërkuar që të hyjë në makinë.


I riu i drejtohet makinës, por në këtë moment devijon dhe largohet me vrap. Një nga policët e ndjek, por duket që i riu është i vendosur për të shpëtuar. ©LAPSI.al


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.