• |
ide | kryesore

Blac Chyna kërkon para nga fansat e instagramit

Paparazzi, Slider

Blac Chyna kërkon 950 dollarë për të folur në FaceTime me të (ju merr ajo pasi të bëni pagesën, mos u shqetësoni) dhe 250 dollarë për t’ju ndjekur mbrapsh në Instagram.


Ish partneres së Rob Kardashian i ra në të se jetojmë në ditë të vështira dhe jo të gjithë kanë mundësi të paguajnë tarifat e saj të arsyeshme, prandaj mundësoi pagesat me këste pa interes. Në të njëjtën kohë, mbi 16.6 milionë amerikanë kanë aplikuar për mbështetje financiare prej papunësisë, kështu që plani i Blac Chyna nuk u prit aspak mirë nga publiku.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.