• |
ide | kryesore

Arratisje nga burgu i Bënçës në Tepelenë

Lajme

Një i dënuar është arratisur mëngjesin e sotëm nga burgu i Tepelenës.

Ende nuk ka shumë detaje në lidhje me arratisjen, ndërsa mësohet se policia ka nisur ndjekjen.


Nuk dihet ende identiteti i dy personave të arratisur nga burgu dhe për çfarë janë të dënuar.

Në përditësim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu