• |
ide | kryesore

Video/ Super-stërvitja e mbrëmjes e Sergio Ramos: karantina tregon se kapiteni i Blancos është gati

Sport, Video

Mbrojtësi i Real Madrid, gjithnjë në qendër të vëmendjes edhe për sjelljet anti-fair play, këtë radhë ka dhënë shembullin e një profesionisti model. Karantina nuk i ka hequr aspak dëshirën e stërvitjes Sergio Ramos, që ndjen pranë rikthimin e lojës dhe kërkon të jetë gati në kohën e duhur.

Qendërmbrojtësi nuk ndalet kurrë dhe nga video e postuar prej tij në rrjetet sociale, duket se është një një formë brilante fizike. Seanca e demonstruar nga spanjolli është ajo e mbrëmjes, në palestrën e shtëpisë, që në këtë rast është shndërruar në një vend të preferuar të kapitenit merengues.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu