• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gratë afrikane kërkojnë ndalimin e karantinës pasi burrat duan më shumë seks

Lapsi Leaks

Karantina e koronavirusit ka sjellë pasoja të paparashikueshme në të gjithë botën. Përveç kufizimit të epidemisë ajo ka ulur edhe ndotjen, por karantinimi ka dhënë efekte të ndryshme. E veçantë është kërkesa e disa grave në Ganë që i luten presidentit të tyre Nana Addo Dankwa që t’i japë fund bllokadës pasi po bezdisen nga burrat apo të dashurit e tyre që kërkojnë më shumë seks.

“Zgjohesh në mëngjes dhe të pret penisi. Duhet të bësh seks me ta, t’i përgatisësh për të ngrënë dhe pastaj përsëri seks. Kjo është e tepërt, nuk po hyjmë në karantinë për këtë, por prej koronavirusit. Jemi të lodhura!” – thotë njëra prej tyre.


Presidenti i Ganës fillimisht urdhëroi një bllokim dy-javor në qendrat kryesore të epidemisë si dhe ka mbyllur kufijtë e vendit për të huajt. Deri tani ky vend ka 566 raste të konfirmuara të koronavirusit dhe 8 vetë kanë vdekur. ©LAPSI.al

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu