• |
ide | kryesore

Genta e BB: Kam 50 ditë pa bërë seks. Plasa!

Lapsi Leaks

Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse. Në një bisedë pyetje-përgjigje me ndjekësit ajo ka treguar dhe disa detaje intime rreth jetës së saj. Genta thotë se i dashuri ka mbetur në Itali dhe Genta ka plot 50 ditë e 50 net pa bërë marrëdhënie seksuale.


“Ça të thotë motra jote, 50 ditë e 50 net që se kemi parë…me sy. Më mungon zemra ime, aq më tepër ai është në Itali, kush e di kur do takohem me të. 50 deri tani që s’kam bërë seks. Kaq ma qani hallin mos bëhem prapë murgeshë?


Për ça nuk plasëm thuaj, për parukeri, për kafe, për shëtitje, për thashetheme me shoqet, për pak flirte jo nëpërmjet Instagramit, po për lek, për ushqime pisllëqe jo gjëra shpie…po për patëllxhana me mish të grirë….plasëëëm që na plastë tëmthi jarebi” – shkruan Genta. ©LAPSI.al

3 Comments

  1. Na e shpifet. Po shpjerini ne Afrike keto kurva se ka patellxhan me shumice atje, derisa te plasin. O lapsi, po c’fare portal i ndyre qe je, cdo plehre do ta nxirrni ne faqet tuaja. Portale pornosh jeni ju?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu