• |
ide | kryesore

John Travolta kujton djalin e ndarë nga jeta

Paparazzi, Slider

John Travolta dhe bashkëshortja e tij Kelly Preston kujtojnë çdo vit djalin e tyre, i cili humbi jetën tragjikisht para 11 vitesh.


Fëmija i tyre vuante nga autizmi dhe ndërroi jetë më 2 janar 2009 gjatë pushimeve me familjen në Bahamas. Jett u gjet i pajetë në banjën e një resorti dhe dinamika e tragjedisë mbeti mister. Mediat thonë se pësoi një krizë dhe goditi kokën, por ende ka mbetur e pakonfirmuar. Të hënën, ai duhet të festonte 28 vjetorin e lindjes.


Të hënën, John, 66 vjeç publikoi një imazh bardh e zi me të voglin Jett duke shkruar: “Urime ditëlindjen Jett, të duam shumë”. Edhe bashkëshortja Kelly, 57 vjeç, postoi një foto ku duket duke përqafuar Jett dhe shkruan: “Urime ditëlindjen Jetti ynë i ëmbël, të adhurojmë!!”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.