• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta Violeta Rexhepagiqi

F1, Paparazzi

Violeta Rexhepagiqi  ka ndërruar jetë.


Lajmin e bëri të ditur kolegia e saj, Minire Fetahu, përmes një shkrimi dhe fotografie të hedhur në Facebook. Ajo për vite me radhë raportoi për torturat e popullit shqiptar nga strukturat serbe dhe pas RTP-së, punoi edhe në RTK dhe në TV Sky News. Kujtojmë që Violeta ishte motra e kantautorit Armend Rexhepagiqi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu