• |
ide | kryesore

Kamëz, aksident në rrugën “Donald Trump”

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 30-vjeçar mbeti i plagosur nga përplasja e dy makinave në Kamëz.


Aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:20, në rrugën “Donald Trump”, ku mjeti me drejtues shtetasin B.K., rreth 30 vjeç është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin F.M., rreth 25 vjeç.


Si pasojë e aksidentit është dëmtuar shtetasi B.K., i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu