• |
ide | kryesore

Hashim Thaçi shtrohet në spital

-Instant, Të fundit

Presidenti Hashim Thaçi, pas shqetësimeve të shfaqura nga gurët në veshkë, sot ka shkuar për një kontroll në Emergjencën e QKUK-së dhe më pas është shtrirë në Klinikën e Urologjisë ku po trajtohet nga personeli mjekësor bën të ditur Klan Kosova.


Presidenti shpreh mirënjohje për kujdesin e treguar nga i tërë personeli shëndetësor i Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.


Gjendja shëndetësore e Presidentit të Republikës së Kosovës është stabile dhe Zyra e Presidentit të Republikës së Kosovës do t’iu mbajë të informuar lidhur me trajtimin që është duke marrë presidenti Thaçi.

8 Comments

  1. Asgje nuk do ti ndodh ketij LEGENI ,EDHE PO I NDODHI SHPENZIMET FUNERALE E KENI NGA UNE ME DESHIRE

    1. NUk jane komente fyese o komentues i ri i ketyre diteve.Jane URIME te ndjera nga thellesia e zemres nga te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen

  2. Ishalla merr me vete edhe te gjatin tone dhe te behen nje dyshe serioze drejt rruges qe te çon ne FERR.

    AMEN

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu