• |
ide | kryesore

Personazhet që eksperimentojnë me paraqitjen (Foto)

Paparazzi, Slider

Emrat e njohur nuk hezitojnë që herë pas here që të sjellin risi në ‘look-un’ e tyre.


Faqja e njohur Bright Side ka sjellur listën me 15 personave të famshëm, që ndryshuan modelin e tyre të flokëve dhe dukeshin komplet më ndryshe.


Më poshtë dallimet para dhe pas:

Emma Watson

ImageCharlize Theron

ImageJoe Keery

ImageRose McGowan

ImageRuby Rose

ImageAnsel Elgort

ImagePamela Anderson

Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu