• |
ide | kryesore

Gjendet i pajetë një 29-vjeçar, ku dyshon policia

Arkiva, Lajme, Të fundit
viktima.JPG

Ne Delvinë edhte gjendur trupi i një 29-vjeçari. Trupi i tij u gjet prane fshatit Lefterhor. Viktima Enteo Isufaj, 29-vjeç, lindur dhe banues ne Delvinë, i biri i pronarit te linjes Delvine-Tiranë, që punonte dhe si shofer dhe si fatorino tek firma e të atit.


Viktima ishte parë për herë të fundit me shoqerinë e tij ditën e diel teksa kishte festuar Pashkët, por nuk ishte kthyer në banesë.


Dje familja kishte shpallur zhdukjen e tij. Sipas burimeve policore në vendngjarje, është gjetur dhe një pistoletë. Hetohet vrasje dhe vetëvrasje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.