• |
ide | kryesore

Arsyeja pse Burak Ozcivit nuk flet më me motrën

Paparazzi, Slider

Së fundmi mediat turke kanë zbuluar se Ozçivit ndodhet në një situatë shumë të vështirë.


Bashkëshortja dhe motra e tij kanë pasur një zënkë dhe për këtë arsye nuk flasin. Ndërkohë aktorit i duhet të mbajë anën e të dyjave. Thuhet se kur familjarët kanë mësuar për sherrin, janë përpjekur t’i bashkojnë palët. Gjithashtu edhe Ozçivit po mendohet si ta zgjidhë këtë krizë.

Sipas mediave turke, motra e aktorit, Burcun Ozçivit as nuk festoi për ditëlindjen e nipit të saj, Karanit. Të njëjtat burime thonë se Fahriye nuk dëshiron që Burak të takohet me motrën e tij. Kujtojmë që Burak Ozçivit aktualisht po luan në serialin “Osmani”, që transmetohet në TV Klan. Ky serial ka rezultuar i suksesshëm dhe vazhdon transmetimin edhe në Turqi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu