• |
ide | kryesore

VIDEO/ Turni i tretë në Spitalin Infektiv ia merr “Napolonit”

Syri i Lapsit

Pamjet më poshtë vijnë nga Spitali Infektiv, ku turni i tretë ka ndërruar krejtësisht atmosferë. Në videon e publikuar nga FaxNeës, shihet se si dy sanitare me shami në duar kanë nisur të kërcejnë Napolonin.

Orari i punës, nuk i pengon që në spital të ketë edhe muzikë, të qeshura e vallëzim. Ndërkohë që dikush tjetër i filmon dhe duartroket, gratë dëgjohen të thonë: “Ndalohet kamera e fshehtë!”


3 Comments

  1. Perse kercejne? Nga qejfi qe brenda ne spital disa po japin shpirt.
    Bravo, “heronjte e leshit”. Pervec se te paafte, jane edhe cinike. Pasi “luftojne” me sapun “armikun”, hedhin edhe valle.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu