• |
ide | kryesore

Albana Osmani, gati për rikthimin në ekran

Paparazzi, Slider

Albana Osmani ka ditur gjithmonë të jetë aktive dhe të qëndrojë e angazhuar, pavarësisht se në ekran nuk e shohim që pas largimit nga Top Channel. Megjithatë tani, pas eksperiencave që ende vazhdojnë me fushatën “Ti je një lule dielli”, dizajnin dhe përfshirjen në biznes dhe madje me shkruarjen e një libri, duket se ajo është gati t’i kthehet televizionit.Këtë e ka konfirmuar vetë Albana, pasi qarkulluan në media lajmet se mund të jetë pjesë e Vizion Plus, por duke e lënë të hapur idenë se cila do jetë shtëpia e saj e re mediatitike. Për të “është shumë pranë”rikthimit“ do të thotë se do të jetë në një televizion ku do të jetë e lumtur dhe do të ketë qëllim kryesor argëtimin dhe edukimin e publikut. Kjo mund të ndodhë në Vizion, Klan, Top Channel e ndoshta edhe më ndonjë media ndërkombëtare sipas moderatores, dyert i ka të hapura.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu